Комунальне підприємство “Керуюча компанія “Північна”

Робота з боржниками

Проблема заборгованості за житлово-комунальні послуги залишається невирішеною для багатьох споживачів КП «Керуюча компанія«Північна».  Для погашення накопиченої заборгованості законодавством України передбачено такі способи:  реструктуризація боргів та відшкодування суми заборгованості у судовому порядку. 

1) Реструктуризація заборгованості за житлово-комунальні послуги. При підписанні договору реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги споживачам надається розстрочка у погашенні заборгованості. Це дозволить поступово та рівномірно погасити борг за надані  житлово-комунальні послуги. 

Тому, споживачі,  у яких вже існує заборгованість можуть звернутись до КП «Керуюча компанія«Північна»  для укладення договору реструктуризації боргу за житлово-комунальні послуги.

Переваги підписання договору реструктуризації заборгованості за житлово-комунальні послуги:

  1. рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості;
  2. умови договору (строк, розмір щомісячної плати) встановлюються в індивідуальному порядку, в залежності від фінансового стану споживача;
  3. надається можливість погасити борг в максимально короткий строк;
  4. уникнення оплати штрафних санкцій та судового збору, в разі звернення підприємства до суду;
  5. оформлення договору жодним чином не впливає на порядок нарахування  субсидій  та пільг на  оплату  житлово-комунальних  послуг.

2) Іншим способом погашення заборгованості є звернення виконавця послуг до суду. В такому випадку, до суми грошових вимог зараховується судовий збір, інфляційні втрати та 3% річних від основного боргу, пеня. Тобто, сума боргу збільшується вдвічі, а то й більше!

Адміністрація КП «Керуюча компанія«Північна»  попереджає, що у відповідності до  ст. 4 Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20.02.2003 р. заборгованість громадян, які не уклали договір про реструктуризацію заборгованості та не сплачують поточних платежів, буде стягуватись за рішенням суду.

Тому, рекомендуємо споживачам скористатись законним правом на укладання договорів реструктуризації та погасити борг.

Для укладення договору необхідно звернутись із письмовою заявою до керівництва КП «Керуюча компанія«Північна». При укладенні договору з собою потрібно мати:

1) Паспорт;

2) Ідентифікаційний код;

3)Копія правовстановлюючих документів на квартиру (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, акт приймання – передачі, рішення суду).

Заява на реструктуризацію заборгованості

Шановні споживачі!

Своєчасно сплачуйте за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території